Nasze Stowarzyszenie zorganizowało konkurs piosenki pt.: „Piosenka jest dobra na wszystko ” w gościnnym Jagiellońskim Ośrodku Kultury. Na organizację konkursu otrzymaliśmy dotację od Zarządu Województwa Łódzkiego i Urzędu Miasta Łodzi. Zgłosiło się 15 placówek z województwa łódzkiego. Konkurs prowadził Krzysztof Kaczmarek , a akompaniował zespół San Marino. Wszyscy bawili się wspaniale . Jury przyznało I miejsce solistce z Warsztatu Terapii Zajęciowej z Rąbienia za wykonanie piosenki „Kawiarenki ” z rep. I. Jarockiej. II miejsce zajął Warsztat Terapii przy Sp-ni „Orpel” w Łodzi za brawurowe wykonanie piosenki „Jesteś szalona”. III miejsce zajęło nasze Stowarzyszenie za piosenkę i taniec „My Cyganie” oraz Stowarzyszenie ze Zgierza za piosenkę „Ostatnia nocka ” z rep. M. Maleńczuka.
Nagroda publiczności trafiła do nas – za co bardzo dziękujemy!!!
Dziękujemy także wszystkim placówkom za wspaniałą współpracę.

Zobacz inne wpisy z kategorii Aktualności, Koncerty